סיפורי המשאלות נמצאים גם בדף הפייסבוק שלנו.

Facebook Like עיקבו אחרינו ועיזרו לנו להגיע לכמה שיותר אנשים שזקוקים לעזרתנו!

ניוזלטר

הרשמו לדיוור שלנו וקבלו עדכונים חודשיים על המשאלות שהגשמנו ופעילויות מתוכננות

על העמותה

על העמותה

עמותת קשת המשאלות מגשימה משאלותיהם של חולים בכל הגילאים המתמודדים עם מחלות קשות או המרותקים למיטותיהם. העמותה מופעלת על ידי מתנדבים ללא מטרות רווח.

הגשמת משאלה אחת, ולו הפשוטה ביותר מעניקה שמחה וכוח הן לחולים והן לסובבים אותם. פיקניק בחיק הטבע, ביקור בחוף הים, השתתפות באירוע משפחתי, קונצרט של אמן אהוב או ביקור באתר קדוש הם רק חלק מהמשאלות שאנו מתבקשים להגשים ומעניקות יום אחד של אושר נטול דאגות.

כל משאלה מתוכננת בקפידה בתיאום עם הצוות הרפואי המטפל ובשיתוף מתנדבי העמותה. ביצוע  המשאלות ברכב יעודי, בהתאם למצב הרפואי, ללא הבדל דת, מין, גזע או גיל וללא עלות לחולה או למשפחה. בנוסף לרכב היעודי ניתן גם להשתמש בליצן-בולנס. הליצן-בולאנס מיועד להסיע ילדים המקבלים טיפולים רפואיים אינטנסיביים, לאתרים ואירועים לפי משאלתם. הנסיעה היא בליווי רופאי חלום, ליצנים רפואיים מקצועיים ובמקרה הצורך גם בלווי צוות רפואי.ובשיתוף פעולה עם פרויקט רופאי חלום.

טופס בקשה לאמבולנס הליצנים להוריד, למלא ולשלוח

טופס בקשה לאמבולנס הליצנים להוריד, למלא ולשלוח

טפסים מלאים ניתן לשלוח לאימייל mykeshetm@gmail.com או בפקס למס': 072-2508879 שאלות לגבי השרות ניתן להפנות לכתובת המייל mykeshetm@gmail.com בציון מספר הטלפון של השולח, ואנו נחזור אליכם טלפונית בהקדם האפשרי.